Rodzaje kursów

Życie bez znajomości języków obcych jest w dzisiejszych czasach prawie niemożliwe: są częścią egzaminów wstępnych do szkół i uczelni, pracodawcy chętniej zatrudniają osoby, które biegle władają kilkoma językami. W podstawówce, liceum, gimnazjum, a także na studiach nauka języków jest obowiązkowa. Polacy coraz chętniej podróżują po Europie, a nawet po całym świecie w celach turystycznych oraz zawodowych.

Zwłaszcza teraz, kiedy wejście do Unii Europejskiej otworzyło nam możliwości swobodnego przepływu ludzi, znajomość języków obcych staje się koniecznością. Wyjeżdżamy do pracy już nie tylko do Wielkiej Brytanii czy Irlandii, ale także do Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Francji oraz do krajów skandynawskich. Uczmy się i zdobywajmy świat! Dlaczego nie mielibyśmy skorzystać z tego, co nam oferuje?

W końcu jesteśmy obywatelami zjednoczonej Europy!


COMFORT

COMFORT

  • grupy od 3 do 7 osób
  • dobór grup na podstawie poziomu zaawansowania słuchaczy oraz ich wieku
  • dostępne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Sprawdź cennik
PRESTIGE

PRESTIGE

  • zajęcia w parach
  • swoboda układania planu zajęć
  • możliwość doboru partnera
Sprawdź cennik
SOLO

SOLO

  • duża swoboda w układaniu planu
  • idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych
  • cała uwaga lektora poświęcona uczącemu się
Sprawdź cennik

Częstotliwość i intensywność

Pragniemy podążać za Twoimi oczekiwaniami, ponieważ zadowolenie Naszych Uczniów jest dla nas najważniejsze. Dlatego proponujemy Ci szeroki wybór możliwości: możesz uczęszczać na zajęcia z częstotliwością:

DOROŚLI
1 X 90 MINUT W TYGODNIU
2 X 90 MINUT W TYGODNIU
1 X 60 MINUT W TYGODNIU
2 X 60 MINUT W TYGODNIU
DZIECI SZKOLNE I MŁODZIEŻ
DZIECI 2-3 LATA
1 X 30 MINUT W TYGODNIU
1 X 45 MINUT W TYGODNIU
2 X 45 MINUT W TYGODNIU
DZIECI 4-7 LAT

Osoby, które przygotowują się do egzaminów lub z innych powodów zależy im na większej częstotliwości zajęć mogą zasygnalizować nam swoje propozycje.Najszybsze rezultaty widoczne są wśród uczniów, którzy decydują się na częstotliwość minimum dwa razy w tygodniu, ponieważ łatwiej jest wtedy opanować i przyswoić materiał.

Wiemy jednak jak trudno jest dzisiaj wygospodarować trochę wolnego czasu, dlatego tym, którzy nie będą mogli uczęszczać z taką częstotliwością na zajęcia proponujemy lekcje raz w tygodniu. Najważniejsze to brnąć do przodu i nie tracić kontaktu z językiem.

Kogo uczymy?

Osoby dorosłe

Chciałbyś uczyć się języka, ale masz obawy, że ludzie w Twoim wieku już dawno zapomnieli co to nauka? Pozwól, że wyprowadzimy Cię z błędu — człowiek uczy się całe życie! A przynajmniej powinien. Co więcej, z doświadczenia wiemy, że osoby dorosłe są najbardziej zdyscyplinowanymi uczniami, dlatego przyswajanie obcego języka wcale nie sprawia im trudności. Wszyscy wiemy jak ciężko jest utrzymać się na rynku pracy, a zatem warto stale podwyższać swoje kwalifikacje i poszerzać zakres umiejętności. A może planujesz wyjazd do pracy za granicę i chciałbyś podszkolić język? Istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia przygotowujące do pracy w obcych krajach, np. w charakterze lekarza, pielęgniarki, czy prawnika. Jeśli jesteś zapracowany i obawiasz się, że nie będziesz mógł dopasować się do zajęć grupowych, wybierz zajęcia solo i pozwól, że to my dopasujemy się do Ciebie! Ułożysz plan zajęć stosownie do swoich potrzeb i możliwości. Zainwestuj w siebie! To naprawdę Ci się opłaci. Być może awans już na Ciebie czeka!

Osoby dorosłe

Pracownicy firm

Dobry pracodawca dba o swoich pracowników, ponieważ to dzięki nim firma funkcjonuje. Dlatego tak ważne jest stałe podnoszenie ich kwalifikacji i poszerzanie wiedzy, dzięki czemu Twoja firma zyskuje przewagę nad innymi.

 

A konkurencja wcale nie jest mała. Chcąc wesprzeć Cię w biznesie oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny. Pamiętaj – dbając o rozwój pracowników, dbasz o rozwój swojej firmy!

Pracownicy firm

Studenci

Chyba nikt nie musi przekonywać Cię, Drogi Studencie, jak potrzebna jest znajomość języków obcych. Już niebawem Twoje życie ulegnie radykalnym zmianom, zacznie się walka o najlepsze miejsca pracy! Nie pozwól, by inni Cię ubiegli, wzbogać swoje CV!

 

Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów, których zdanie ułatwi Ci zdobycie wymarzonej posady. Niech Twój start w dorosłe życie będzie łatwiejszy!

Studenci

Młodzież i dzieci w wieku szkolnym

To najliczniejsza grupa naszych słuchaczy i dobrze wiemy, jak bardzo znajomość języków obcych jest dla nich ważna. Często okazuje się, że zajęcia w szkole są niewystarczające, bowiem odbywają się w dużych grupach, a co za tym idzie — nauczyciele nie mogą poświęcać każdemu z uczniów tyle czasu, ile powinni.

 

Co więcej, w licznych grupach niemożliwe jest prowadzenie zajęć tak, by odpowiadały one poziomowi zaawansowania wszystkich słuchaczy. Nasza szkoła jako jedna z nielicznych w Trójmieście tworzy grupy maksymalnie 7-o osobowe, co pozwala na stały kontakt lektora z każdym uczniem w czasie zajęć. Osoby dobierane są zarówno pod względem poziomu zaawansowania, jak i wieku. Jeśli grafik Twojego Dziecka jest już napięty i nie dysponuje zbytnio czasem wolnym, może wybrać zajęcia solo lub prestige. Prowadzimy także kursy przygotowujące do matury oraz do różnych egzaminów. Z nami Twoje dziecko bez trudu zda testy z języka obcego będące przepustką do gimnazjum czy szkoły średniej.

Młodzież i dzieci w wieku szkolnym

Dzieci od 2 do 7 roku życia

Coraz więcej rodziców decyduje się zadbać o to, by ich pociechy poznawały język obcy w tak wczesnym wieku. W naszej szkole dzieci, poprzez zabawę, uczą się słówek i prostych zwrotów.

 

Dzięki temu, w sposób zupełnie naturalny, maluchy przyswajają sobie podstawy języka. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już teraz! Opracowaliśmy w tym celu autorską metodę „AMBIT BABY”

Dzieci od 2 do 7 roku życia