O Nas

Za nami 10 lat ciągłego rozwoju. Pierwszą placówkę otworzyliśmy w lipcu 2002 roku w Gdyni Obłużu. Przez następne lata otwieraliśmy kolejne oddziały stając się największą szkołą językową w Trójmieście!

Ambit po 10 latach działalności to zespół ponad 120 lektorów! Posiadamy 35 własnych sal lekcyjnych a szkolenia biznesowe prowadzimy na terenie całej Polski.

Przez cały okres naszej działalności nie zwalnialiśmy tempa rozwoju inwestując w firmę. W 2005 roku stworzyliśmy Ambit Baby – szkołę oferującą nauczanie dla najmłodszych. Stawiamy na rozwój i nie boimy się wchodzić w nowe projekty – w 2011 roku otworzyliśmy Biuro Tłumaczeń. W ciągu ostatniej dekady staliśmy się wiodącą szkołą językową w całym Trójmieście. Rozwinięcie biznesu ułatwiła nam głęboka wiedza, pasja i entuzjazm, pracowitość i dobra organizacja. Przez dekadę przeszkoliliśmy na naszych kursach ponad 10 000 osób!

Nasze oddziały są usytuowane w dobrze skomunikowanych punktach Trójmiasta, co jest znacznym udogodnieniem dla naszych słuchaczy. Utrzymujemy najwyższą jakość usług w dobrej cenie. Bardzo dużą uwagę poświęcamy właściwej kwalifikacji na poziom językowy – nasze testy kwalifikacyjne są dostosowane do wieku i poziomu, a nauka przebiega w małych grupach, w swojej grupie wiekowej i na odpowiednim poziomie zaawansowania, co przyczynia się do bardzo wysokiej efektywności nauczania.

Pracujemy w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole, którego przygotowanie dydaktyczne w połączeniu z doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju kursów językowych stanowi fundament funkcjonowania naszej szkoły.

Order

10 lat doświadczeń to powód do dumy oraz świadectwo wiarygodności i stabilności firmy. Osiągnęliśmy pozycję jednej z największych i najlepszych szkół językowych w Trójmieście, naszym celem na przyszłe lata jest pozycję tę utrzymać.

Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli od początku naszej współpracy!

Poznaj nas bliżej

Nasze serwisy

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE DWIE NAJBARDZIEJ RENOMOWANE SZKOŁY JĘZYKOWE: AMBIT I ENGLISH UNLIMITED,
OD NOWEGO ROKU SZKOLNEGO POŁĄCZYŁY SIĘ I WSPÓLNIE TWORZĄ
NAJWIĘKSZĄ SIEĆ SZKÓŁ JĘZYKOWYCH W PÓŁNOCNEJ POLSCE!

SZKOŁA JĘZYKOWA AMBIT      ENGLISH UNLIMITED