Cenniki naszych kursów

Promocje (dotyczą zajęć comfort)

Konwersacje gratis!

Młodzież i dorośli uczęszczający na nasze kursy mogą korzystać z dodatkowych darmowych konwersacji aż do 30 godzin w roku szkolnym dodatkowo! Grupy konwersacyjne są dostępne w wybranych oddziałach w piątki lub soboty.

Drugi język za pół ceny!

Jak się uczyć to na całego! Doceniamy ambitnych uczniów i udzielamy im kolejnego 50% rabatu na naukę drugiego języka! Z promocji można skorzystać w Ośrodku Języków Romańskich „Romanica” w Sopocie.

Rodzinna

U nas zawsze panuje rodzinna atmosfera, a więc mamy rabat rodzinny!

Jeśli namówisz do podjęcia nauki kogoś z najbliższej rodziny, my udzielimy mu extra rabatu w wysokości aż 5%!

Kontynuacja

Zawsze doceniamy lojalność naszych uczniów, a ich zadowolenie motywuje nas do dalszego wspierania ich w zdobywaniu wiedzy. Z tego powodu każdy nasz uczeń, jeśli decyduje się na kontynuację nauki w naszej szkole, otrzymuje co roku 5% zniżki, która kumuluje się w kolejnych latach! Jeśli nauczysz się jednego języka, możesz rozpocząć naukę kolejnego korzystając ze zdobytych wcześniej zniżek!

Studenci

Okres studiowania zwykle wiąże się z wysokimi wydatkami, głównie na naukę i rozrywkę. Dzięki kolejnej 5% zniżce pozostanie Ci więcej do wydania w pubie lub dyskotece. Przyda się, prawda?

Semestr

Decydując się na płatność za semestr z góry możesz liczyć na to że nasza szkoła doceni to udzielając Ci aż 5% zniżki. Oszczędności dzięki temu nie są małe!

Rok szkolny

Jeśli zapłacisz za cały rok szkolny z góry dostaniesz od nas aż 10% rabatu!

Tak duża zniżka pozwoli Ci zaoszczędzić aż do 200 zł!

 

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy dla Państwa nowy, szybszy sposób zapisania się na kurs.
Już teraz możesz zapisać się na zajęcia do wybranej przez siebie grupy!

SZCZEGÓŁOWY WYKAZ ZNAJDUJE SIĘ TU