ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Aby zobaczyć wykaz grup proszę wybrać język lub oddział naszej szkoły. Przedstawione grupy nie są wszystkimi dostępnymi grupami, w każdy momencie możemy stworzyć nową grupę. W sprawie szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez nasz czat.

WYBÓR JĘZYKA:

angielski niemiecki hiszpański francuski włoski polski kurs wakacyjny niemiecki kurs wakacyjny angielski

WYBÓR ODDZIAŁU:

On-line Kursy Wakacyjne Gdańsk Chełm Gdańsk Śródmieście Gdańsk Morena Gdańsk Olimp Gdańsk Orunia Gdańsk Ujeścisko Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk Zaspa Gdynia Centrum Gdynia Chylonia Gdynia Dąbrowa Gdynia Fikakowo Gdynia Obłuże Gdynia Redłowo Gdynia Witomino Pruszcz Gdański Reda Sopot

GRUPA JĘZYK KATEGORIA POZIOM ODDZIAŁ TERMINY ZAJĘĆ CZĘSTOTLIWOŚĆ WOLNE MIEJSCA
SUNBURY angielski SP klasy V-VIII A1 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
16:00 - 17:00

1x60 min/tydzień 7
CANNA angielski Dorośli A1 Gdańsk Śródmieście

środa
16:00 - 17:30

1x90 min/tydzień 5
PERTH angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Śródmieście

czwartek
14:40 - 16:10

1x90 min/tydzień 8
CAPRICORN angielski Dorośli A2 Gdańsk Śródmieście

środa
18:20 - 19:50

1x90 min/tydzień 10
WOORAMEL angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Śródmieście

wtorek
16:30 - 18:00

1x90 min/tydzień 9
GHOOLI angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Śródmieście

czwartek
15:55 - 17:25

1x90 min/tydzień 9
CATABY angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Śródmieście

czwartek
15:00 - 16:30

1x90 min/tydzień 8
URALLA angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
15:45 - 16:45

czwartek
14:45 - 15:45

2x60 min/tydzień 9
BEACON angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Śródmieście

piątek
17:25 - 18:55

1x90 min/tydzień 7
AMELUP angielski Dorośli A2 Gdańsk Śródmieście

czwartek
17:05 - 18:35

1x90 min/tydzień 9
DARWIN angielski Liceum B1 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
17:30 - 19:00

1x90 min/tydzień 7
GARSTANG angielski SP klasy V-VIII B1 Gdańsk Śródmieście

wtorek
16:20 - 17:20

piątek
16:20 - 17:20

2x60 min/tydzień 5
BUSSELTON angielski Dorośli B1 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
19:35 - 21:05

1x90 min/tydzień 4
NEWCASTLE angielski Liceum B2 Gdańsk Śródmieście

wtorek
16:30 - 17:30

czwartek
16:15 - 17:15

2x60 min/tydzień 6
MOORA angielski Liceum B2 Gdańsk Śródmieście

środa
15:20 - 16:50

1x90 min/tydzień 9
NINGALOO angielski Dorośli B2/C1 Gdańsk Śródmieście

wtorek
17:30 - 19:00

1x90 min/tydzień 8
KALIGOORIE angielski Liceum C1 Gdańsk Śródmieście

środa
18:20 - 19:50

1x90 min/tydzień 7
DUBBO angielski Liceum C1 Gdańsk Śródmieście

środa
16:45 - 18:15

1x90 min/tydzień 4
PEMBERTON angielski Dorośli C1 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
19:05 - 20:35

1x90 min/tydzień 6
CARNARVON CAE angielski Liceum CAE Gdańsk Śródmieście

piątek
17:35 - 19:35

1x120 min/tydzień 7
ALBUQUERQUE CAE angielski Dorośli CAE Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
16:55 - 18:25

środa
17:30 - 19:00

2x90 min/tydzień 6
SYDNEY CPE angielski Liceum CPE Gdańsk Śródmieście

wtorek
18:00 - 19:30

czwartek
17:00 - 18:30

2x90 min/tydzień 9
ROCKINGHAM angielski Dorośli FCE Gdańsk Śródmieście

wtorek
18:05 - 20:05

1x120 min/tydzień 7
YALGOO FCE angielski Liceum FCE Gdańsk Śródmieście

wtorek
15:45 - 17:45

1x120 min/tydzień 4