ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Aby zobaczyć wykaz grup proszę wybrać język lub oddział naszej szkoły. Przedstawione grupy nie są wszystkimi dostępnymi grupami, w każdy momencie możemy stworzyć nową grupę. W sprawie szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez nasz czat.

WYBÓR JĘZYKA:

angielski niemiecki hiszpański francuski włoski polski

WYBÓR ODDZIAŁU:

On-line Gdańsk Chełm Gdańsk Śródmieście Gdańsk Morena Gdańsk Wrzeszcz Gdynia Centrum Gdynia Dąbrowa Gdynia Fikakowo

GRUPA JĘZYK KATEGORIA POZIOM ODDZIAŁ TERMINY ZAJĘĆ CZĘSTOTLIWOŚĆ WOLNE MIEJSCA
Erfurt niemiecki Dorośli A1 Gdynia Centrum

wtorek
17:30 - 18:30

piątek
18:30 - 19:30

2x60 min/tydzień 3
Eisenach niemiecki Dorośli A2 Gdynia Centrum

wtorek
16:45 - 18:15

1x90 min/tydzień 5
Benjamin niemiecki Ambit Baby BABY Gdynia Centrum

piątek
17:35 - 18:20

Baby1x45 min/tydzień 2
Wiesbaden niemiecki SP klasy I-IV A0 Gdańsk Chełm

piątek
17:00 - 18:00

1x60 min/tydzień 3
Magdeburg niemiecki SP klasy V-VIII A0/A1 Gdynia Dąbrowa

środa
17:05 - 18:05

1x60 min/tydzień 4
KATZEN niemiecki SP klasy V-VIII A1 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
15:35 - 16:35

1x60 min/tydzień 8
ROSENHEIM niemiecki Liceum A2 Gdańsk Śródmieście

czwartek
17:00 - 18:30

1x90 min/tydzień 7
KROKODILEN niemiecki Liceum A2/B1 Gdańsk Śródmieście

środa
17:00 - 18:30

1x90 min/tydzień 7
COBURG niemiecki Liceum B1 Gdańsk Śródmieście

wtorek
18:05 - 19:35

1x90 min/tydzień 7
Berlin niemiecki SP klasy V-VIII A1/A2 Gdańsk Morena

czwartek
17:00 - 18:00

1x60 min/tydzień 3
AUGSBURG niemiecki Dorośli A1 Gdańsk Wrzeszcz

piątek
18:35 - 20:05

1x90 min/tydzień 8
Binz niemiecki Liceum A2 Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
17:00 - 18:30

1x90 min/tydzień 8
BIELEFELD niemiecki Dorośli A2 Gdańsk Wrzeszcz

wtorek
18:35 - 20:05

1x90 min/tydzień 3
Brema niemiecki Dorośli B1 Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
17:00 - 18:30

środa
17:00 - 18:30

2x90 min/tydzień 7
Norymberga niemiecki Dorośli B2 Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
18:45 - 20:15

środa
18:45 - 20:15

2x90 min/tydzień 4