ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Aby zobaczyć wykaz grup proszę wybrać język lub oddział naszej szkoły. Przedstawione grupy nie są wszystkimi dostępnymi grupami, w każdy momencie możemy stworzyć nową grupę. W sprawie szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez nasz czat.

WYBÓR JĘZYKA:

angielski niemiecki hiszpański francuski włoski

WYBÓR ODDZIAŁU:

Gdańsk Chełm Gdańsk Śródmieście Gdańsk Morena Gdańsk Olimp Gdańsk Orunia Gdańsk Ujeścisko Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk Zaspa Gdynia Centrum Gdynia Chylonia Gdynia Dąbrowa Gdynia Fikakowo Gdynia Obłuże Gdynia Redłowo Gdynia Witomino Pruszcz Gdański Reda Sopot

GRUPA JĘZYK KATEGORIA POZIOM ODDZIAŁ TERMINY ZAJĘĆ CZĘSTOTLIWOŚĆ WOLNE MIEJSCA
TIPTON angielski Dorośli A1/A2 Gdynia Centrum

poniedziałek
18:35 - 20:05

1x90 min/tydzień 4
PARAMATTA angielski SP klasy I-IV A2 Gdynia Centrum

poniedziałek
15:25 - 16:25

1x60 min/tydzień 2
CAPELLA angielski Dorośli B1 Gdynia Centrum

środa
18:35 - 20:05

1x90 min/tydzień 4
TOOWOOMBA angielski Liceum B2 Gdynia Centrum

piątek
16:15 - 17:45

1x90 min/tydzień 4
POWER RANGERS angielski Ambit Baby BABY Gdynia Centrum

poniedziałek
17:35 - 18:20

Baby1x45 min/tydzień 5
CELINA CAE angielski Liceum CAE Gdynia Centrum

wtorek
16:30 - 18:00

1x90 min/tydzień 2
WHYNOT FCE angielski Liceum FCE Gdynia Centrum

środa
18:05 - 19:35

1x90 min/tydzień 5
Pan Peabody angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Chełm

poniedziałek
17:30 - 18:15

Baby1x45 min/tydzień 4
Goofy potwierdzone angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Chełm

środa
18:00 - 19:00

1x60 min/tydzień 4
San Angelo angielski SP klasy V-VIII A1 Gdańsk Chełm

czwartek
16:00 - 17:00

1x60 min/tydzień 3
Phoenix angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Chełm

wtorek
16:00 - 17:00

1x60 min/tydzień 1
Lampasas potwierdzić angielski SP klasy I-IV A2 Gdańsk Chełm

czwartek
17:05 - 18:05

1x60 min/tydzień 2
Abilane angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Chełm

piątek
16:15 - 17:15

1x60 min/tydzień 1
San Marcos angielski SP klasy V-VIII B1 Gdańsk Chełm

poniedziałek
16:25 - 17:25

1x60 min/tydzień 2
El Campo angielski Liceum B1 Gdańsk Chełm

wtorek
18:40 - 20:10

1x90 min/tydzień 4
San Antonio angielski SP klasy V-VIII B1 Gdańsk Chełm

wtorek
17:05 - 18:35

1x90 min/tydzień 2
Marfa potwierdzone angielski Liceum B2 Gdańsk Chełm

piątek
16:30 - 18:00

1x90 min/tydzień 2
ABERDEEN recall angielski Dorośli A1 Gdynia Chylonia

czwartek
18:25 - 19:55

1x90 min/tydzień 5
DUNDEE angielski SP klasy I-IV A1 Gdynia Chylonia

wtorek
18:15 - 19:15

1x60 min/tydzień 1
INVERNESS angielski SP klasy V-VIII B1 Gdynia Chylonia

czwartek
16:30 - 17:30

1x60 min/tydzień 3
BAMBI angielski Ambit Baby BABY Gdynia Chylonia

piątek
16:50 - 17:35

Baby1x45 min/tydzień 5
Incredibles angielski SP klasy I-IV A0/A1 Gdynia Dąbrowa

środa
16:00 - 17:00

1x60 min/tydzień 1
Amenia angielski SP klasy I-IV A1 Gdynia Dąbrowa

poniedziałek
15:05 - 16:05

środa
14:55 - 15:55

2x60 min/tydzień 4
Bushwick angielski SP klasy I-IV A1/A2 Gdynia Dąbrowa

piątek
14:30 - 15:30

1x60 min/tydzień 3
Hopland angielski Dorośli A2 Gdynia Dąbrowa

poniedziałek
17:15 - 18:15

środa
17:10 - 18:10

2x60 min/tydzień 4
Norfolk angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Dąbrowa

czwartek
15:05 - 16:05

1x60 min/tydzień 3
Harlem angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Dąbrowa

poniedziałek
16:10 - 17:10

środa
16:05 - 17:05

2x60 min/tydzień 2
SoHo angielski SP klasy V-VIII A2/B1 Gdynia Dąbrowa

środa
17:00 - 18:30

1x90 min/tydzień 4
Richmond angielski SP klasy V-VIII B1 Gdynia Dąbrowa

środa
15:50 - 16:50

1x60 min/tydzień 3
New York angielski Dorośli B1 Gdynia Dąbrowa

wtorek
18:00 - 19:30

1x90 min/tydzień 4
Sandy angielski Dorośli CAE Gdynia Dąbrowa

poniedziałek
19:00 - 20:30

1x90 min/tydzień 4
Oklahoma angielski SP klasy I-IV A0/A1 Gdynia Fikakowo

poniedziałek
16:20 - 17:20

środa
14:20 - 15:20

2x60 min/tydzień 6
Indiana angielski SP klasy I-IV A0/A1 Gdynia Fikakowo

poniedziałek
15:00 - 15:45

Baby1x45 min/tydzień 4
Maryland angielski SP klasy I-IV A1/A2 Gdynia Fikakowo

środa
16:30 - 17:30

1x60 min/tydzień 5
Alaska angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Fikakowo

czwartek
16:00 - 17:30

1x90 min/tydzień 6
Georgia angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Fikakowo

wtorek
17:05 - 18:05

1x60 min/tydzień 5
Hawaii angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Fikakowo

poniedziałek
14:45 - 16:15

środa
14:00 - 15:30

2x90 min/tydzień 5
Minesota angielski Dorośli A2/B1 Gdynia Fikakowo

poniedziałek
18:35 - 20:05

1x90 min/tydzień 3
Montana angielski SP klasy V-VIII B1 Gdynia Fikakowo

czwartek
17:35 - 19:05

1x90 min/tydzień 5
Iowa angielski Dorośli B1/B2 Gdynia Fikakowo

wtorek
18:10 - 19:40

1x90 min/tydzień 6
Nebraska angielski Liceum B2 Gdynia Fikakowo

czwartek
16:00 - 17:30

1x90 min/tydzień 5
Peppa angielski Ambit Baby BABY Gdynia Fikakowo

poniedziałek
16:50 - 17:35

Baby1x45 min/tydzień 2
Arizona angielski SP klasy I-IV BABY Gdynia Fikakowo

poniedziałek
17:40 - 18:40

1x60 min/tydzień 3
BRUCE ROCK angielski Dorośli A0/A1 Gdańsk Śródmieście

środa
15:30 - 17:00

1x90 min/tydzień 6
SUNBURY angielski SP klasy I-IV A1/A2 Gdańsk Śródmieście

czwartek
17:00 - 18:30

1x90 min/tydzień 4
ONSLOW angielski SP klasy I-IV A1/A2 Gdańsk Śródmieście

wtorek
15:30 - 17:00

1x90 min/tydzień 6
AMELUP angielski Dorośli A2 Gdańsk Śródmieście

środa
18:10 - 19:40

1x90 min/tydzień 8
ACLE angielski SP klasy V-VIII A2/B1 Gdańsk Śródmieście

środa
14:45 - 16:15

1x90 min/tydzień 7
BEACON klrepetytorium angielski SP klasy V-VIII A2/B1 Gdańsk Śródmieście

wtorek
17:00 - 18:00

czwartek
17:00 - 18:00

2x60 min/tydzień 5
MOOLOOLABA angielski Dorośli B1 Gdańsk Śródmieście

wtorek
17:30 - 19:00

1x90 min/tydzień 7
SHERLOCK angielski SP klasy V-VIII B1/B2 Gdańsk Śródmieście

wtorek
17:05 - 18:35

1x90 min/tydzień 7
ALBANY lo angielski Liceum B2 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
16:00 - 17:30

1x90 min/tydzień 3
BUSSELTON angielski Dorośli B2 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
19:05 - 20:35

1x90 min/tydzień 9
MOORA matura rozszerzona angielski Liceum C1 Gdańsk Śródmieście

poniedziałek
17:35 - 19:35

1x120 min/tydzień 6
NINGALOO angielski Dorośli C1 Gdańsk Śródmieście

wtorek
18:05 - 19:35

1x90 min/tydzień 7
DUBBO angielski Liceum C1 Gdańsk Śródmieście

środa
16:30 - 18:00

1x90 min/tydzień 5
KALBARRI angielski Liceum FCE Gdańsk Śródmieście

środa
16:20 - 18:20

1x120 min/tydzień 7
ROCKINGHAM angielski Dorośli FCE Gdańsk Śródmieście

czwartek
18:05 - 20:05

1x120 min/tydzień 6
Irvine angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Morena

poniedziałek
16:50 - 17:35

Baby1x45 min/tydzień 5
Jukon angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Morena

piątek
13:20 - 14:20

1x60 min/tydzień 4
Tweed angielski Liceum A2/B1 Gdańsk Morena

środa
18:10 - 19:40

1x90 min/tydzień 3
Galena angielski Dorośli B2 Gdańsk Morena

poniedziałek
18:35 - 20:05

1x90 min/tydzień 3
Tees angielski Dorośli C1 Gdańsk Morena

czwartek
18:05 - 19:35

1x90 min/tydzień 1
Birmingham angielski SP klasy I-IV A1 Gdynia Obłuże

czwartek
17:00 - 18:00

1x60 min/tydzień 2
Brisay angielski SP klasy I-IV A1 Gdynia Obłuże

środa
17:00 - 18:00

1x60 min/tydzień 2
Hondo angielski SP klasy I-IV A1 Gdynia Obłuże

środa
18:05 - 19:05

1x60 min/tydzień 4
Kitimat angielski SP klasy I-IV A1 Gdynia Obłuże

środa
17:55 - 18:55

1x60 min/tydzień 4
Morley angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Obłuże

czwartek
17:25 - 18:25

1x60 min/tydzień 3
Bonnyville angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Obłuże

środa
16:15 - 17:15

1x60 min/tydzień 2
Fort Smith angielski Dorośli B1 Gdynia Obłuże

środa
18:25 - 19:55

1x90 min/tydzień 3
Manitoba ZAMKNIĘTA angielski SP klasy V-VIII B1 Gdynia Obłuże

piątek
16:30 - 18:00

1x90 min/tydzień 2
Surrey angielski Liceum B1 Gdynia Obłuże

środa
17:20 - 18:20

1x60 min/tydzień 4
Shelburne angielski Liceum B1/B2 Gdynia Obłuże

środa
19:10 - 20:10

1x60 min/tydzień 3
Deadwood angielski Liceum B1/B2 Gdynia Obłuże

czwartek
19:10 - 20:40

1x90 min/tydzień 4
Domisie angielski Ambit Baby BABY Gdynia Obłuże

wtorek
16:25 - 16:55

Baby1x30 min/tydzień 4
Clifford angielski Ambit Baby BABY Gdynia Obłuże

środa
17:05 - 17:50

Baby1x45 min/tydzień 3
Coco angielski Ambit Baby BABY Gdynia Obłuże

wtorek
17:00 - 17:45

Baby1x45 min/tydzień 1
Laval angielski Liceum C1 Gdynia Obłuże

wtorek
18:15 - 19:45

1x90 min/tydzień 3
Luizjana angielski SP klasy I-IV A0 Gdańsk Olimp

wtorek
17:00 - 18:00

1x60 min/tydzień 4
Cionard angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Olimp

wtorek
15:00 - 16:00

1x60 min/tydzień 3
Ballina angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Olimp

poniedziałek
16:10 - 17:10

1x60 min/tydzień 1
Midway angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Olimp

piątek
16:15 - 17:15

1x60 min/tydzień 3
Kells angielski SP klasy V-VIII A2 Gdańsk Olimp

środa
16:55 - 17:55

1x60 min/tydzień 2
Bray angielski Dorośli B1/B2 Gdańsk Olimp

środa
18:05 - 19:35

1x90 min/tydzień 4
Morland angielski SP klasy V-VIII B1 Gdańsk Orunia

poniedziałek
17:30 - 19:00

1x90 min/tydzień 4
Brighton angielski Dorośli B2 Gdańsk Orunia

wtorek
19:05 - 20:05

1x60 min/tydzień 3
Oldham angielski Liceum B2 Gdańsk Orunia

wtorek
17:30 - 19:00

1x90 min/tydzień 3
Houston angielski Dorośli B2 Gdańsk Orunia

poniedziałek
19:00 - 20:30

1x90 min/tydzień 4
Red Tarn angielski Dorośli A1 Pruszcz Gdański

wtorek
18:10 - 19:10

czwartek
18:30 - 19:30

2x60 min/tydzień 2
Deep Water angielski SP klasy I-IV A1 Pruszcz Gdański

środa
17:05 - 18:05

1x60 min/tydzień 2
Aspen angielski SP klasy V-VIII A1/A2 Pruszcz Gdański

wtorek
17:15 - 18:15

1x60 min/tydzień 2
Notting Hill angielski SP klasy V-VIII A2/B1 Pruszcz Gdański

czwartek
16:30 - 17:30

1x60 min/tydzień 2
West Water angielski Dorośli B1 Pruszcz Gdański

środa
19:15 - 20:15

1x60 min/tydzień 2
Windermere angielski Liceum B1/B2 Pruszcz Gdański

czwartek
17:35 - 18:35

1x60 min/tydzień 3
Kopciuszek angielski Ambit Baby BABY Pruszcz Gdański

wtorek
17:35 - 18:05

Baby1x30 min/tydzień 1
Atlanta angielski SP klasy V-VIII A2 Reda

poniedziałek
16:00 - 17:00

1x60 min/tydzień 3
Amarillo angielski SP klasy V-VIII A2 Reda

wtorek
16:50 - 17:50

1x60 min/tydzień 4
San Fracisco angielski Dorośli B1 Reda

wtorek
18:50 - 19:50

1x60 min/tydzień 4
Detroit angielski Liceum B2 Reda

wtorek
17:55 - 18:55

1x60 min/tydzień 4
Pocachontas angielski Ambit Baby BABY Reda

czwartek
17:00 - 17:30

Baby1x30 min/tydzień 4
Chip Dale angielski Ambit Baby BABY Reda

czwartek
16:00 - 16:45

Baby1x45 min/tydzień 4
SEATTLE angielski SP klasy V-VIII A2 Gdynia Redłowo

poniedziałek
13:00 - 14:00

piątek
12:30 - 13:30

2x60 min/tydzień 3
Loch Awe angielski SP klasy V-VIII A2 Sopot

poniedziałek
16:55 - 18:25

1x90 min/tydzień 6
Falkirk angielski Liceum B1 Sopot

czwartek
16:30 - 18:00

1x90 min/tydzień 5
Wick angielski Dorośli B1/B2 Sopot

czwartek
18:05 - 19:35

1x90 min/tydzień 5
Nore angielski Liceum B1 Gdańsk Ujeścisko

czwartek
17:20 - 18:50

1x90 min/tydzień 2
KASZTANKI angielski SP klasy I-IV A0/A1 Gdynia Witomino

środa
17:25 - 18:25

1x60 min/tydzień 1
BELFAST angielski SP klasy I-IV A1/A2 Gdynia Witomino

środa
16:30 - 17:30

1x60 min/tydzień 2
OPINACA angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
14:15 - 15:45

1x90 min/tydzień 8
MINNEWANKA angielski SP klasy V-VIII B1 Gdańsk Wrzeszcz

czwartek
17:15 - 18:45

1x90 min/tydzień 7
HURON angielski Liceum B1 Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
17:15 - 18:45

1x90 min/tydzień 8
MORAINE angielski Dorośli B1 Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
18:20 - 19:50

środa
18:35 - 20:05

2x90 min/tydzień 8
BALTIMORE angielski Liceum B2 Gdańsk Wrzeszcz

środa
18:00 - 19:30

1x90 min/tydzień 8
NIPIGON FCE angielski Liceum FCE Gdańsk Wrzeszcz

poniedziałek
16:45 - 18:15

środa
17:00 - 18:30

2x90 min/tydzień 6
Cloverdale angielski SP klasy I-IV A1 Gdańsk Zaspa

czwartek
15:25 - 16:25

1x60 min/tydzień 4