O Nas

Za nami 20 lat ciągłego rozwoju. Pierwszą placówkę otworzyliśmy w lipcu 2002 roku w Gdyni Obłużu. Przez następne lata otwieraliśmy kolejne oddziały stając się największą szkołą językową w Trójmieście!

Ambit po 20 latach działalności to zespół ponad 120 lektorów! Posiadamy 55 własnych sal lekcyjnych a szkolenia biznesowe prowadzimy na terenie całej Polski.

Przez cały okres naszej działalności nie zwalnialiśmy tempa rozwoju inwestując w firmę. W 2005 roku stworzyliśmy Ambit Baby – szkołę oferującą nauczanie dla najmłodszych. Stawiamy na rozwój i nie boimy się wchodzić w nowe projekty – w 2011 roku otworzyliśmy Biuro Tłumaczeń. W ciągu ostatniej dekady staliśmy się wiodącą szkołą językową w całym Trójmieście. Rozwinięcie biznesu ułatwiła nam głęboka wiedza, pasja i entuzjazm, pracowitość i dobra organizacja. Przez 2 dekady przeszkoliliśmy na naszych kursach ponad 30 000 osób!

Nasze oddziały są usytuowane w dobrze skomunikowanych punktach Trójmiasta, co jest znacznym udogodnieniem dla naszych słuchaczy. Utrzymujemy najwyższą jakość usług w dobrej cenie. Bardzo dużą uwagę poświęcamy właściwej kwalifikacji na poziom językowy – nasze testy kwalifikacyjne są dostosowane do wieku i poziomu, a nauka przebiega w małych grupach, w swojej grupie wiekowej i na odpowiednim poziomie zaawansowania, co przyczynia się do bardzo wysokiej efektywności nauczania.

Pracujemy w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole, którego przygotowanie dydaktyczne w połączeniu z doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju kursów językowych stanowi fundament funkcjonowania naszej szkoły.

Order

20 lat doświadczeń to powód do dumy oraz świadectwo wiarygodności i stabilności firmy. Osiągnęliśmy pozycję jednej z największych i najlepszych szkół językowych w Trójmieście, naszym celem na przyszłe lata jest pozycję tę utrzymać.

Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli od początku naszej współpracy!

Poznaj nas bliżej

Nasze serwisy