Szkoła językowa Ambit - logo

Ambitne urodzinki


Zorganizuj z nami AMBITNE URODZINKI dla swojego dziecka
czyli niezapomniane urodzinki w szkole Językowej Ambit Baby!

Przyjęcie urodzinowe, w zależności od wybranego przez Państwa wariantu, trwa od 2 do 2,5 godziny. Podczas przyjęcia zapewniamy doświadczonego animatora, który sprawi, że ten czas upłynie w bardzo przyjaznej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci zarówno solenizanta jak i gości. Podczas naszej zabawy na każdego czeka malowanie twarzy, modelowanie baloników oraz wiele różnych gier i konkursów.

Przyjecia urodzinowe odbywają się we wszystkich oddziałach Ambit w Trójmieście!.

Do wyboru mają Państwo następujące warianty przyjęć:

Ambit Party - 2 godzinna opieka animatora, poczęstunek dla dzieci, kolorowa zastawa stołowa, malowanie twarzy, gry, zabawy prowadzone w wybranym przez Państwa motywie, modelowanie baloników, zaproszenia, prezent dla jubilata oraz drobne upominki dla wszystkich gości.
koszt: 28 zł/dziecko, minimalny koszt to 280 zł


Ambit Super Party - 2 godzinna opieka 2 animatorów, poczęstunek dla dzieci, kolorowa zastawa stołowa, malowanie twarzy, gry, zabawy prowadzone w wybranym przez Państwa motywie, modelowanie baloników, zaproszenia, prezent dla jubilata oraz drobne upominki dla wszystkich gości a także tort oraz kawa i/lub herbata dla rodziców przybyłych na przyjęcie.
koszt: 43 zł/dziecko, minimalny koszt to 400 zł


Ambit Home Party - a może tak urodziny w domu lub w wybranym przez Państwa miejscu? Dla nas to nie problem! Stworzymy specjalną ofertę dla Państwa, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów!
koszt: do 10 dzieci - 250 zł + 5 zł/dziecko (powyżej 10)


Ambit VIP Party - łącznie 2,5 godziny, opcja Ambit Party lub Ambit Super Party wzbogacona o niespodziankę w postaci wizyty ciekawego gościa lub niezwykłych zajęć. Do wyboru:

- zajęcia z robotyki - klocki LEGO Education WeDo rozwijają zdolności manualne oraz myślenie kreatywne. Zajęcia zachwycą każde aktywne dziecko pełne pomysłów i pasji twórczej. Dzieci zbudują i zaprogramują konstrukcje, któredosłownie "ożyją" im w dłoniach m.in. Głodnego aligatora, małpkę grającą na bębnach i wiele innych. Programowanie robotów odbywa się za pomocą komputera. Dopłata: 150 zł (stnieje opcja przeprowadzenia zajęć w języku angielskim +30 zł).
Czas trwania zajęć: 60 min


- wizyta przyjeciela na 4 łapach - urodzinki z psami to doskonały pomysł na urozmaicenie przyjęcia każdego malucha! Podczas wizyty czworonoga dzieci będą miały okazję nie tylko na świetną zabawę ale również na małą lekcję biologii! Przyjęcie zostanie wzbogacone o zabawy, sztuczki i wyścigi z udziałem psich gości.
Dopłata: 200zł
Czas trwania zajęć: 40min


- wizyta magika - urodzinki to bardzo ważny dzień, a my możemy sprawić że stanie się on również magiczny!!! Każda chwila podczas pokazu iluzjonisty przepełniona jest akcją, magią i ogromną ilością uśmiechu na twarzach jubilata i wszystkich jego gości!
Dopłata: 300 zł
Czas trwania pokazu: 30min.


- mydełkowy świat - każde dziecko ma możliwość stworzenia wymarzonego mydełka. Samo nada mu kolor, zapach, kształt oraz ozdobi je wybranymi przez siebie dekorami. Na sam koniec pięknie zapakowane mydełko będzie można zabrać na pamiątkę do domu.
Dopłata: do 10 dzieci: 100zł, do 15 dzieci: 150zł
Czas trwania atrakcji: 30min.


- klaun - animator w stroju klauna poprowadzi w wyjątkowy sposób wszystkie gry i zabawy przygotowane dla naszych najmłodszych klientów. Doskonały pomysł na niespodziankę dla Twojego dziecka, którą zapamięta na bardzo długo!
Dopłata: 100zł
Czas trwania atrakcji: 2 godziny


Motywy do wybrania: Świat Księżniczek, Superbohaterowie, Scooby Doo, Kucyki Pony, Monster Hight, Auta, Ralph Demolka inne do wcześniejszego uzgodnienia

Piniata - koszt 120 zł


Tort urodzinowy przy opcji Ambit Party: 45 zł/kg
Dodatkowy animator: 50 zł/h (obowiązkowy przy przyjęciu od 12 dzieci)

Rezerwacje terminów i informacje
p. Monika Skowrońska, tel: 517-834-648
Strefa dla uczniów

Login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Ambit Centrum Edukacyjne    tel.: 58 782-0-999     admin@ambit.strefa.pl
PKO BP S.A. 92 1440 1026 0000 0000 0814 4718