Szkoła językowa Ambit - logo

Promocje


Konwersacje gratis! - Młodzież i dorośli uczęszczający na nasze kursy mogą korzystać z dodatkowych darmowych konwersacji aż do 30 godzin w roku szkolnym dodatkowo! Grupy konwersacyjne są dostępne w wybranych oddziałach w piątki lub soboty. Regulamin promocji


Drugi język za pół ceny! - jak się uczyć to na całego! Doceniamy ambitnych uczniów i udzielamy im kolejnego 50% rabatu na naukę drugiego języka! Z promocji można skorzystać w Ośrodku Języków Romańskich "Romanica" w Sopocie.
Regulamin promocji


Rodzinna - u nas zawsze panuje rodzinna atmosfera, a więc mamy rabat rodzinny! Jeśli namówisz do podjęcia nauki kogoś z najbliższej rodziny, my udzielimy mu extra rabatu w wysokości aż 5%!


Kontynuacja - zawsze doceniamy lojalność naszych uczniów, a ich zadowolenie motywuje nas do dalszego wspierania ich w zdobywaniu wiedzy. Z tego powodu każdy nasz uczeń, jeśli decyduje się na kontynuację nauki w naszej szkole, otrzymuje co roku 5% zniżki, która kumuluje się w kolejnych latach! Jeśli nauczysz się jednego języka, możesz rozpocząć naukę kolejnego korzystając ze zdobytych wcześniej zniżek!


Studenci - okres studiowania zwykle wiąże się z wysokimi wydatkami, głównie na naukę i rozrywkę. Dzięki kolejnej 5% zniżce pozostanie Ci więcej do wydania w pubie lub dyskotece. Przyda się, prawda?


Semestr - decydując się na płatność za semestr z góry możesz liczyć na to że nasza szkoła doceni to udzielając Ci aż 5% zniżki. Oszczędności dzięki temu nie są małe!


Rok szkolny - jeśli zapłacisz za cały rok szkolny z góry dostaniesz od nas aż 10% rabatu! Tak duża zniżka pozwoli Ci zaoszczędzić aż do 200 zł!


Tanie nauczanie - chcemy zachęcić naszych uczniów do wyboru większej częstotliwości zajęć, dlatego też wprowadzamy zniżkę dla wszystkich, którzy zapiszą się na kurs z częstotliwością 2x90 minut w tygodniu. Promocja łączy się jedynie z promocją "semestr" lub "rok szkolny".Maksymalny rabat procentowy wynosi 20%


Powyższe promocje dotyczą zajęć comfort.

Rabaty dla zajęć solo i prestige zostały uzwzględnione w tabelach płatności.Strefa dla uczniów

Login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Ambit Centrum Edukacyjne    tel.: 58 782-0-999     admin@ambit.strefa.pl
PKO BP S.A. 92 1440 1026 0000 0000 0814 4718