Szkoła językowa Ambit - logo

Promocja - słownik gratis


Szkoła Językowa Ambit ogłasza nabór na ostatnie miejsca w grupach na rok szkolny 2013/2014. Zapisując się na kurs do 30 listopada br. otrzymają Państwo słownik gratis! Zajęcia w naszej szkole odbywają się wyłącznie w małych grupach (maksymalnie 7 os.) i prowadzone są nowoczesną metodą (komunikatywną).

Poniżej przedstawiamy wykaz wszystkich grup językowych objętych promocją:


Gdynia Centrum, ul. Świętojańska 59/3 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa BRISBANE - piątek 16.00 (poziom początkujący - BEGINNER)
Grupa SYDNEY - czwartek 17.35 (poziom średniozaawansowany - PRE-INTERMEDIATE)
Grupa MELBOURNE- piątek 16.30 (poziom zaawansowany - UPPER INTERMEDIATE)
Grupa PLAYFORD - środa 17.35 (poziom zaawansowany - ADVANCED-głównie konwersacyjny)

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 90 min:

Grupa SALE - wtorek 18.10, czwartek 18.10 (poziom początkujacy - BEGINNER)
Grupa CANBERRA - czwartek 18.10, sobota 10.35 (poziom średnio zaawansowany - PRE-INTERMEDIATE)
Grupa ADELAIDE - poniedziałek16.00, czwartek 18.10 (poziom średnio zaawansowany - INTERMEDIATE)
Grupa TOWNSVILLE - poniedziałek 19.10, środa 19.10 (poziom FCE)

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18lat:

Grupa WELLINGTON (INT) - środa 16.00 (1x90min) - 17-18 latki
Grupa DARWIN - wtorek 15.30(1x60 min) - 12-13 latki
Grupa NEWCASTLE - czwartek 17.05 (1x60 min) - 8-9 latki
Grupa BENDIGO - wtorek 16.35, czwartek 16:00 (2x60 min) - 10-latki
Grupa MACKAY - środa16.35 (1x60min) - 9-latki

Język angielski dla dzieci według programu AMBIT BABY (dla dzieci od 2 do 7 lat):

Grupa ATOMÓWKI - poniedziałek 17.30 (1x45 min) - 6-7 latki
Grupa FIONA - piątek 17.20 (1x45 min) - 5-7 latki
Grupa DALMATYŃCZYKI - środa16.00 (1x30 min) - 2-3 latki
Grupa POKEMONY - wtorek 17.15 (1x45 min) - 4-5 latki
Grupa UFOLUDKI - czwartek 16.35 (1x45 min) - 7 latki
Grupa SPIDERMAN - wtorek 16.25, piątek 16.25 (2x45 min) - 7 latki

Język niemiecki dla dzieci z częstotliwością 1 x 60 min:

Grupa BREMA - środa 15.30 (poziom początkujący) - 12-13 latki

Pozostałe grupy z innych języków z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa BERLIN - niemiecki dla dorosłych (poziom początkujący BEGINNER ) - środa 17.00
Grupa HAMBURG - niemiecki dla dorosłych (poziom średniozaawansowany PRE-INTERMEDIATE) - środa 18.35

Robotyka po nagielsku dla dzieci i młodzieży w wieku 4-9 lat:

Grupa ANDY - pn. 16:00 (1x60min)


Redłowo ul. Legionów 107 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa CARSON CITY 1x90 min - środa 18.40 (poziom podstawowy ELEMENTARY)
Grupa NAPA 1x90 min - wtorek 16.30 (poziom średnio zaawansowany INTERMEDIATE)
Grupa PORTLAND 1x90 min - wtorek 18.05 (poziom średnio zaawansowany - INTERMEDIATE/UPPER INTERMEDIATE)

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 90 min:

Grupa EVERETT 2x90 min - wtorek 19.40, czwartek 19.00 (poziom średnio zaaw. - INTERMEDIATE/UPPER INTERMEDIATE)

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18lat:

Grupa SANDPOINT - wtorek 16.30 (1x60 min) - 8-9 latki
Grupa YAKIMA - wtorek 17:35 (1x60 min) - 10-11 latki
Grupa BOISE - czwartek 17.10 (1x60 min) - 13-14 latki
Grupa SANT ANA - poniedziałek 18.05, czwartek 18.15 (2x60 min) - 13-14 latki

Pozostałe grupy z innych języków:

Grupa CECINA 1x90-włoski dla dorosłych (poziom średnio zaaw. PRE-INTERMEDIATE./INTERMEDIATE )- wtorek 18.40
Grupa KRASNOJARSK 1x 60- rosyjski dla dorosłych (poziom średnio zaawansowany PRE-INTERMEDIATE) - środa 20.15


Osiedle Fikakowo ul. Lipowa 16 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min i 2x90 min:

Grupa ILLINOIS- poniedziałek 18:00 (BEGINNER)
Grupa IOWA - poniedziałek 19:35 (PRE-INTERMEDIATE)
Grupa MASSACHUSETS - wtorek 19:05 (INTERMEDIATE)
Grupa MAINE - środa 18:10 (PRE-INTERMEDIATE+)
Grupa CALIFORNIA - środa 19:05 (UPPER INTERMEDIATE)
Grupa LOUISIANA - śr 19:00 (ADVANCED)
Grupa WASHINGTON - wt 19:05 (ELEMENTARY+)
Grupa NEW JERSEY - pn 18:45, śr 18:45 (ELEMENTARY)
Grupa MICHIGAN - pn 17:55, czw 18:45 (2x60) (PRE-INERMEDIATE)
Grupa FLORIDA - wt 16:30, czw 16:30 (INTERMEDIATE)
Grupa VIRGINIA - wt 18:00, czw 18:00 (ADVANCED+)

Język angielski dla dzieci według programu AMBIT BABY (dla dzieci od 2 do 7 lat):

Grupa MAŁA MI - wtorek 16:15 (1x30 min) - 2-latki
Grupa PSZCZÓŁKA MAJA - pon. 17:05, śr 16:55 (2x45 min) - 3-latki
Grupa REKSIO - pn 16:00, czw. 16:55 (2x45min)- 4 i 5-latki
Grupa FRANKLIN- wtorek 17:00 (1x45 min) - 5-latki
Grupa KUBUŚ PUCHATEK - pon. 17:50 (1x45 min) - 5 i 6-latki
Grupa PLUTO - wtorek 17:50 (1x45 min) - 6 i 7-latki
Grupa SCOOBY DOO - wtorek 17:45 (1x45 min) - 7 i 8-latki
Grupa KRECIK - czwartek 16:00 (1x45 min) - 7 i 8-latki
Grupa MUMINKI - pon. 16:55, czw. 17:50 (2x45) - 7 i 8-latki
Grupa KOT FILEMON - pon. 17:55 (1x45 min) - 7 i 8-latki

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat:

Grupa MISSISIPI - pon. 17:30 (1x60 min) - 7-8-latki
Grupa ALASKA - śr 17:50, czw 17:00 (2x45) 8-9-latki
Grupa MARYLAND - wtorek 15:50 (1x60) 8-9-latki
Grupa OREGON - wt. 17:10 (1x60 min)- 8-9-latki
Grupa TENNESSEE - piątek16:35 (1x60 min) - 9-10-latki
Grupa IDAHO - czwartek 16:00 (1x60 min) - 10-latki
Grupa DAKOTA- czwartek 17:05 (1x60) 10-11-latki
Grupa GEORGIA - pn 16:25 (1x60 min) - 10-11-latki
Grupa UTAH - wtorek 15:30 (1x90 min) - 10-11-latki
Grupa ARIZONA - środa 16:50 (1x60 min) - 12-13-latki
Grupa VERMONT - pn 16:00, śr 15:45 (2x60 min) - 13-latki
Grupa WYOMING - środa 17:50 (1x60), 13-14-latki
Grupa WISCONSIN - środa 17:55 (1x60 min) - 13-14-latki
Grupa MONTANA - pon 16:50 (1x90), 15-16-latki
Grupa ARKANSAS - wtorek 18:15 (1x90 min) - 17-19-latki

Pozostałe języki, częstotliwość 1 x 90 min:

Niemiecki 14 lat - MAGDEBURG - czw. 18:10 (1x60)- poziom średnio zaawansowan y A2/B1
hiszpański 17/18 lat- LANCARA - wtorek 18:50 - poziom podstawowy A2
hiszpański dorośli - SARAGOSSA - środa 19:45 - poziom średniozaawansowany B1
francuski dorośli - LILLE - wtorek 18:05 - poziom początkujący
norweski dorośli- TRONDHEIM - czw 17:00 - poziom początkujący
włoski dorośli - TORINO - wtorek 18:55 - poziom początkujący
włoski dorośli - ROMA - środa 17:30 - poziom podstawowy A2
TRANSFORMERS - robotyka w jęz. ang. - pt 16:30 (1x60) - 7-9 lat
TERMINATOR - robotyka w jęz. ang. - pt 17:00 (1x60) - 4-6 lat


Dąbrowa ul. Koperkowa 2 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa CHARLLOTH - środa 18:25 (PRE-INTERMEDIATE)
Grupa MONTGOMERY - czwartek 18:00(NTERMEDIATE)
Grupa RHODE ISLAND - wtorek 19:05 (ADVANCED)
Grupa MIAMI - pon. 17:30 (poz. ADVANCED - do egz. CAE)

Język angielski dla dzieci według programu AMBIT BABY (dla dzieci od 2 do 7 lat):

Grupa JAGÓDKI - poniedziałek 17:20 (1x30 min)- 3-4 latki
Grupa NIBYLANDIA - wtorek 17:05 (1x45 min) - 6 latki
Grupa NARNIA - środa 17:30 (1x45 min) - 6-7 latki
Grupa PAMPALINI - poniedziałek 16:25 (1x45min) - 4-5latki

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18lat:

Grupa SALEM - śr. 16:30, pt. 15:00 (2x60) - 9-11 latki
Grupa TAMPA - czw.16:00, pt.15:40(2x60 min)- 10-1l latki
Grupa DANVILLE - czwartki 18:30 (1x90 min) - 18-19 latki
Grupa BOSTON - piątki 15:50 (1x90 min) - 13-15 latki
Grupa CLEVELAND - środa 16:50 (1x90 min) -14-15 latki
Grupa TULSA - piątek 16:45 (1x60 min) - 12-13 latki
Grupa COLUMBUS - śr. 16:00, pt. 14:50 (2x45) - 11 latki
Grupa FRUITLAND - wt. 17:15, czw. 15:40 (2x60) - 11-13 latki
Grupa PHILADELPHIA - wt.15:15, czw.17.05 (2x60) 12-13latki

Pozostałe języki:

niemiecki dorośli - FRANKRURT - śr.18.35 (poziom B1)
niemiecki 10latki - HANOVER- (poziom A1) , pon.15:00 (1x60)
hiszpański 16-17 latki - CUBANA - (poziom A2) - wt. 15:40, śr. 14:50 (2x60)
robotyka 9-11 latki - WALL-E - środa 17:45 (60min)


Obłuże ul. Cechowa 2 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 2x90 min, 2x60 min lub 1x90 min:

Grupa MIRAMICHI 2x90 min - wt i czw 17:30 (podstawowy)
Grupa CAMROSE 2x90 min - pn i śr 19:05 (średniozaaw.+)
Grupa KINGSTON 2x60 min - wt 9:00 i pt 9:15 (podstawowy)
Grupa SUMMERSIDE 2x60min pn18:40 czw19:05 (średniozaaw.)
Grupa MELVILLE 1x90 min - wt 18:40 (poziom początkujący)
Grupa CAMPBELLTON1x90 min - środa 17:30 (średniozaaw.)
Grupa RICHMOND 1x90 min - sb 10:40 (średniozaawansowany)
Grupa CAMBRIDGE 1x90 min - wtorek 19:10 (średniozaaw.)
Grupa SHERBROOK 1x90 min - czwartek 18:05 (średniozaaw.)
Grupa VICTORIA 1x90 min - wtorek 19:05 (średniozaaw.+)
Grupa CLARENVILLE 1x90 min - środa 18:50 (średniozaaw.+)
Grupa NELSON 1x90 min - poniedziałek 18:05 (zaawansowany)

Język angielski dla dzieci według programu AMBIT BABY (dla dzieci od 2 do 7 lat):

Grupa ŻABKI - poniedziałek 16:20 (1x30 min) - 2-latki
Grupa HIPCIE - piątek 17:30 (1x45 min) - 3-latki
Grupa GUMISIE - pon i śr 16:00 (2x45 min) - 3-latki
Grupa SŁONECZKA - wtorek 17:05 (1x45 min) - 4-latki
Grupa BĄCZKI - czwartek 17:00 (1x45 min) - 4-latki
Grupa LWIĄTKA - wt i czw 16:00 (2x45 min) - 4-5-latki
Grupa KŁAPOUSZKI - pon 17:00 (1x45 min) - 5-6-latki
Grupa RYSIE - wtorek 17:55 (1x45 min) - 5-6-latki
Grupa TYGRYSKI - poniedziałek 17:00 (1x45 min) - 5-6-latki
Grupa KURCZACZKI - środa 17:55 (1x45 min) - 5-6-latki
Grupa WRÓBELKI - pn 18:00 i śr 17:00 (2x45 min) - 6-7-latki
Grupa SARENKI - poniedziałek 18:00 (1x45 min) - 6-7-latki
Grupa KRASNALKI - wtorek 17:30 (1x45 min) - 7-latki
Grupa FILEMONKI - środa 17:00 (1x45 min) - 7-latki

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat:

Grupa BARRIE - czwartek 17:50 (1x60 min) - 7-8-latki
Grupa BURNABY - wtorek 16:00 (1x60 min) - 8-latki
Grupa BRAMPTON - środa 16:55 (1x60 min) - 8-9-latki
Grupa COLD LAKE - pon. i śr. 18:00 (2x60 min) - 10-12-latki
Grupa SELKIRK - wt. i czw. 16:00 (2x60min) - 8-10-latki
Grupa CHARLOTTETOWN - pon. 17:00 (1x60 min)- 9-10-lat
Grupa CORNER BROOK - wtorek 17:00 (1x60min) 9-11-latki
Grupa WHITEHORSE - wtorek 18:05 (1x60min) - 10-latki
Grupa MONTREAL - piątek 16:00 (1x60 min) - 10-11-latki
Grupa BRANDON - poniedziałek 16:30 (1x90 min) - 10-12-latki
Grupa THOMPSON - poniedziałek 15:55 (1x60 min) - 11-12-lat
Grupa WINDSOR - poniedziałek 16:00 (1x90 min) - 12-latki
Grupa QUEBEC - środa 16:25 (1x90 min) - 13-latki
Grupa WINNIPEG - czwartek 18:05 (1x60 min) - 12-latki
Grupa MOUNT PEARL - piątek 17:00 (1x90 min) - 13-15-latki
Grupa CRESTON - wtorek 17:05 (1x90 min) - 17-18-latki
Grupa SASKATOON (ADV) - wtorek 17:00 (1x90) - 16-17-latki
Grupa EDMONTON - czwartek 16:30 (1x90 min) - 14-16-latki

Pozostałe grupy z innych języków:

Grupa LUCKAU - niemiecki dla dzieci 6-8 lat (1x60 min) poniedziałek 13:00 (poziom początkujący)
Grupa HAMM - niemiecki dla dorosłych (1x90 min) sobota 11:20 (poziom początkujący - 1 rok nauki)
Grupa KASSEL - niemiecki dla dorosłych (1x90 min) wtorek 19:10 (poziom podstawowy - 2 rok nauki)
Grupa STUTTGART - niemiecki dla dorosłych (1x90 min) wtorek 19:30 (poziom średnio-zaawansowany - 4 rok nauki)
Grupa MELILA - hiszpański początkujący dla dzieci 9-11-latków (1x60min) - wtorek 18:20
Grupa DON BENITO - hiszpański początkujący dla dorosłych (1x90min) - środa 18:40
Grupa ELVERUM - norweski początkujący dla dorosłych (1x90min) - sobota 11:00

Pozostałe grupy z innych języków z częstotliwością 1 x 90 min - poziom podstawowy (po roku nauki):

Grupa IRKUCK - rosyjski dla dorosłych - wtorek 19:00
Grupa LA ROCHELLE - francuski dla 14-17-latków - śr 16:25
Grupa TARRAGONA - hiszpański dla 14-17-latków - środa 17:05
Grupa ANDALUZJA - hiszpański dla dorosłych - pn 17:25

Oprócz już istniejących kursów serdecznie Państwa zapraszamy na lekcje pokazowe w nowych grupach:

Grupa DUBROVNIK - chorwacki dla dorosłych, poziom początkujący - czwartek 19:10 (1x90min) - lekcja pokazowa 7.11.2013 r.
Grupa BORLÄNGE - szwedzki dla dorosłych, poziom początkujący - piątek 19:30 (1x90min) - lekcja pokazowa 8.11.2013 r.
Grupa OTTAWA - angielski dla dorosłych, poziom początkujący - środa 18:25 (1x90min) - lekcja pokazowa 6.11.2013 r.
Grupa RENNES - francuski dla dorosłych, poziom początkujący - środa 19:05 (1x90min) - lekcja pokazowa 6.11.2013 r.


Pustki Cisowskie ul. Chabrowa 43 (SP nr 16) - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa MANITOBA - poniedziałek 18.15 (poziom średnio zaawansowany - PRE-INTERMEDIATE )

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18lat:

Grupa ALBERTA - środa 15.30 (1x60min) - 6 latki
Grupa ALBI - piątek 15.30 (1x60 min) - 7 latki
Grupa BUFFALO - wtorek 17.00 (1x60 min) - 10-11 latki

Pozostałe grupy z innych języków z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa SZTOKHOLM - szwedzki dla dorosłych (poziom początkujący BEGINNER ) - piątek 18.10


Orunia Górna ul. Gen. Sosnkowskiego 3C - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa LIVERPOOL - pt. 18.00 (podstawowa-ELEMENTARY)
Grupa CAMDEN TOWN -pn .19.35 podst.-ELEMENTARY)
Grupa CAMBRIDGE-śr.16.30 (śr zaaw. PRE-INTERMEDIATE)
Grupa BRISTOL- wt 19.00 (śr zaaw. PRE-INTERMEDIATE+)
Grupa HULL- śr. 19.15 (śr zaaw. INTERMEDIATE)
Grupa DERBY -pn. 19.35 (zaaw.-UPPER-INTERMEDIATE+)
Grupa OXFORD - śr 19.05 (konwersac.-ADVANCED)

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 90 min:

Grupa BIRMINGHAM - pn. 18.00, pt 18.15 (FCE)
Grupa BLACKPOOL - wt.18.30 czw 18.30 (pocz.-BEGINNER)
Grupa GRIMSBY - pn. 19.30, czw 19.45(zaaw.UPPER-INTERMEDIATE)

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18lat:

Grupa SHANSEA - śr 18.00 (1x60) - 7-8 latki
Grupa HASTINGS- pt 17.00 (1x60)-9-10 latki
Grupa BEKSHILL- śr 18.00 (1x60)-9-10 latki
Grupa BATH - wt 15.45 (1x60 ) - 10latki
Grupa GLASGOW - pt 18.00 (1x60) 11-12 latki
Grupa CHESTER - wtorek 18.00 (1x60 min) - 12-14latki
Grupa EDINBURGH- wt,pt 17.00 (2x60) - 13latki
Grupa MANCHESTER- pn 16.45(1x60 min) - 13-14latki
Grupa BRADFORD - pn,czw 17.00 (2x60 min) - 13-14latki
Grupa NEW PORT- pn 17.30,sr 18 (2x60 min) - 15-16latki
GRUPA YORK-pn 16.30,sr 17.00 (2x60 min)-14-15 latki
Grupa PRESTON- czw 18.30 (1x90) 15-16 latki
Grupa NOTTINGHAM -czw 18.05 (1x90) 15-17 latki
Grupa DUDLEY-czw 17.00 (1x90) Maturzyści


Chełm ul. Szpora 5/52 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa DELTONA -czw. 18.00 (poziom INTERMADIATE)
Grupa HENDERSON -śr. 19.30 (poziom ELEMENTARY)

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18lat:

Grupa HOUSTON - śr. 17.00, pt. 16.00 (2x45 min) - 10 latki
Grupa LOUSIANA - wt. 15.30, pt 15.15 (2x45 min) - 12-13 latki
Grupa FORKS - wt. 16.30, czw. 17.00 (2x60min) - 15-16 latki
Grupa SNYDER- wt. 17.30, czw. 18.00 (2x60) - 15-16 latki Grupa OKLAHOMA - pn. 17.20, śr. 18.00 (2x90min) - 17 latki

Język norweski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 90 min:

Grupa TRONDHEIM - wt., pt. 19.00 (poziom początkujący)

Język niemiecki dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa BREMA - wt. 17.30 (poziom początkujący)


Ujeścisko ul. Łańcucka 8/1 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dzieci według programu AMBIT BABY (dla dzieci od 2 do 8 lat):

Grupa SMERFY - czwartek 17.00(1x30min)-2 latki
Grupa GUMISIE - sobota 10:55 (1x45min) - 3-4 latki
Grupa DUMBO- sobota 10:00 (1x45min)- 4latki
Grupa ALADYN - wtorek 17:05(1x45min)- 5latki
Grupa HERKULES - wt 17.55, pt 16.15(2x45min) -6-7 latki
GrupaJESTONOWIE.- czw. 17:35 (1x45) - 6-7 latki
Grupa TIMON I PUMBA -pon 17:00(1x45min)-7-8latki

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 9-13lat:

Grupa INIEMAMOCNI-pn 17:00,pt.15:20(2x45min)-9latki
Grupa MILK RIVER -pn.15:55, śr17:30(2x60 min)-10-11 latki
Grupa MISSISSIPI-śr16:25, pt.17:05 (2x60 min)-12-13 latki

Język niemiecki dla młodzieży w wieku 13-14lat:

Grupa ALABAMA- pn. 15.25 (1x90min) -13-14 latki(poziom Beginner)

Robotyka dla dzieci i młodzieży w wieku 4-9 lat:

Grupa ROBOT CHROBOT - sob. 13:30 (1x60min)


Osiedle Olimp ul. Zeusa 12 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 i 2x90 min:

Grupa ANTRIM - czw. 18:00 (1x90) (podst.-ELEMENTARY)
Grupa LIMERICK - pon. 18:45 (1x90) (konwersac.ADVANCED)
Grupa WATERFORD-wt. i śr. 18:00 (2x90) (śr. zaaw. -PRE-INTERMEDIATE)

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat:

Grupa NEVRY - czwartek 17:40 (1x90 min) - 13-14 latki
Grupa CAVAN - wt.i czw. 16:50 (2x45 min) - 8-10 latki
WEXFORD-środa i piątek 16:00 (2x45 min)- 11-12 latki

Język hiszpański z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa VIGO - pn. 19:15 (1x90) (początk. BEGINNER)- dorośli
Grupa BILBAO - pn. 17:40 (1x90) (początk. BEGINNER) 11-13 latki

Język rosyjski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 60 min:

Grupa MOSKWA - wt. 20:00,czw. 19:30 (2x60)(początk. BEGINNER)


Zaspa ul. Hynka 30 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa JOHNSTON - czwartek 18.00 (poziom początkujący A2 - ELEMENTARY)
Grupa WAKE - środa 18.15 (poziom średnio-zaawansowany - PRE-INTERMEDIATE)
Grupa BAKER - poniedziałek 17.45 (poziom zaawansowany - INTERMEDIATE)
Grupa KINGMAN- czwartek 18.30 (poziom zaawansowany - UPPER INTERMEDIATE)

Język angielski dla dzieci w wieku 9-12 lat:

Grupa BEAVER - środa 15.30, piątek 15.10 (2x60 min) - 9-10 lat
Grupa HOWLAND - piątek 16.15 (1x 60 min) - 10-12 lat

Język angielski dla dzieci (BABY) z częstotliwością 1 x 45 min:

Grupa BIEDRONKI - czwartek 17.45 - 5-6 lat

Język norweski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 60 min:

Grupa LOFOTY - poniedziałki 16.30, czwartki 17.00 (poziom początkujący A1 BEGINNER)

Język niemiecki dla dzieci z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa RUGIA - środa 15.55 (poziom podstawowy A1) - 12-13 lat


Morena ul. Bulońska 16 - grupy w oddziale:

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa BLUE LAKE - poniedziałek 18.45 (poziom początkujący+ - BEGINNER+)
Grupa ERIE - czwartek 18.40 (poziom średnio-zaawansowany - INTERMEDIATE)
Grupa HURON - wtorek 18.50 (poziom średnio-zaawansowany - INTERMEDIATE)
Grupa DEEP CREEK- poniedziałek 18.55 (poziom zaawansowany - FCE konwersacyjny)
Grupa NETTILING - piątek 19.00 (poziom zaawansowany UPPER INTERMEDIATE +)

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 90 min:

Grupa DUBAWNT - poniedziałek 17.50, środa 18.10 (poziom średnio-zaawansowany - PRE-INTERMEDIATE)
Grupa CHAMPLAIN - wtorek 18.35, czwartek 18.00 (poziom zaawansowany - UPPER- INTERMEDIATE)

Język angielski dla dorosłych z częstotliwością 2 x 60 min:

Grupa INDIANA LAKE - wtorek19.35, czwartek 19.25 (poziom podstawowy + - ELEMENTARY+)
Grupa WATERFALL - poniedziałek, środa 18.45 (poziom średnio-zaawansowany - INTERMEDIATE)
Grupa THUNDER - wtorek - 18.40, czwartek 19.30 (poziom początkujacy + - BEGINNER +)

Język angielski - kursy maturalne 1x90 min

Matura PODSTAWOWA - poniedziałek 15.20
Matura ROZSZERZONA - wtorek 15.30

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18lat:

Grupa LILLY - środa 14.15 (1x 60 min) - 9 latki
Grupa JOY - poniedziałek 16.45 (1x 60 min) - 9 latki
Grupa REINDEER - poniedziałek 15.40 (1x 60 min) 12- 13 latki
Grupa WHITE LAKE (INT)- poniedziałek 15.05 (1x 90 min) - 12 - 13 latki
Grupa HILL (FCE) - sobota 11.15 (1x90 min) - 16- 17 latki
Grupa THOMAS (INT)- środa 17.40, piątek 17.25 (2x 60 min) - 13 -14 latki
Grupa JORDAN (INT) - wtorek 17.30, czwartek 17.10 (2x 60 min) - 14 - 15 latki
Grupa NIPPIGON (PRE -INT) - poniedziałek 16.45, czwartek 16.05 (2x60 min) - 11-12-latki
Grupa SUPERIOR (ELEM) - poniedziałek 16.40, środa 16.30 (2x60 min) - 10 latki

Angielski BABY dla dzieci 2- 5 lat

Grupa TEDDIES 2 latki - wtorek 17.00 (1x30)
Grupa MONKEYS - 3-4 latki - wtorek 16.10 (1x45 min)
Grupa PUCHATKI- 5 - latki - środa 17.00 (1x45 min)
Grupa CANDY - 4 - latki - wtorki, piątki 18.00 (2x45 min)

Język niemiecki dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa TANGASEE - poniedziałek 19.00 (poziom podstawowy+ - A2 +)
Grupa SELENTER - środa 18.40 (poziom początkujący A1)

Język niemiecki dla dzieci z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa TITISEE - środa 16.10 (poziom średnio-zaawansowany A2/B1) - 12-14 latki


Reda ul. Obwodowa 31A - grupy w oddziale:

Język. angielski dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa SANTA FE - czwartek 19:00 (poziom początkujący BEGINNER))
Grupa PHOENIX - wtorek 19:00 (poziom początkujący ELEMENTARY))
Grupa SAN ANTONIO - piętek 17:10 (poziom początkujący PRE INTERMEDIATE))
Grupa SANTA MARIA - środa 18:25 (poziom początkujący INTERMEDIATE))
Grupa SAN JOSE - czwartek 17:25 (poziom początkujący UPPER INTERMEDIATE))
Grupa SANTA MONICA - piętek 18:45 (poziom początkujący ADVANCED)

Język angielski dla dzieci według programu AMBIT BABY (dla dzieci od 2 do 7 lat):

Grupa TROSKLIWE MISIE - wtorek 16:45, piątek 16:15 (2x45 min) - 3-latki)
Grupa BOLEK I LOLEK - poniedziałek 16:00 (1x45 min) - 4 i 5-latki)
Grupa GARFIELD - poniedziałek 16:55, środa 16:15 (2x45 min) - 4 i 5-latki

Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat:

Grupa SAN FRANCISCO - wtorek 16:30 (1x60 min) - 7 i 8-latki )
Grupa SAN DIEGO - środa 16:00 (1x60 min) - 9 i 10-latki)
Grupa LAS VEGAS - wtorek 17:40 (1x60 min) - 13 i 14-latki)
Grupa SANTA CRUZ - piętek 16:00 (1x60 min) - 15 i 16-latki

Język niemiecki dla dorosłych z częstotliwością 1 x 90 min:

Grupa MAGDEBURG - poniedziałek 16:50 (początkujący)

Pozostałe grupy z innych języków z częstotliwością 1 x 90 min - poziom początkujący:

Grupa RIMINI - włoski dla dorosłych - sobota 9:30)
Grupa AVINION - francuski dla dorosłych - sobota 11:05)
Grupa SEVILLA - hiszpański dla dorosłych - środa 17:00




W przypadku Państwa zainteresowania uczestnictwem w wyżej wymienionych kursach prosimy o kontakt z odpowiednim oddziałem w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz dobrania odpowiedniej grupy pod kątem stopnia zaawansowania.

Telefony do naszych oddziałów.

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty są dostępne przez cały rok kursy indywidualne. Serdecznie zapraszamy na kursy!

Dyrekcja Szkoły Językowej Ambit



Strefa dla uczniów

Login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła









Ambit Centrum Edukacyjne    tel.: 58 782-0-999     admin@ambit.strefa.pl
PKO BP S.A. 92 1440 1026 0000 0000 0814 4718