Zapraszamy wszystkich głodnych przygód do Elefuna na wycieczkę dookoła świata!

Każdego dnia odwiedzimy wiele ciekawych miejsc, gdzie czekają niezwykłe przygody! Jak w każdej podróży zagranicznej – musimy władać językiem angielskim... o to zadbamy, a z robotami w najcieplejsze miejsca zawitamy!

Podczas półkolonii zapewniamy:
- 10 godzin nauki języka angielskiego w formie gier i zabaw (2 godziny codziennie przez 5 dni). Zajęcia prowadzone przez najlepszych i najbardziej doświadczonych lektorów Szkoły Językowej Ambit!

- codzienne zajęcia z robotyki prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora BESTrobot. Warsztaty z robotyki to nauka przez twórczą zabawę. Klocki LEGO Education WeDo rozwijają zdolności manualne oraz myślenie kreatywne. Zajęcia zachwycają każde aktywne dziecko pełne pomysłów i pasji twórczej. Dzieci zbudują i zaprogramują konstrukcje, które dosłownie "ożyją" im w dłoniach. Programowanie robotów odbywa się za pomocą komputera,
- udział w warsztatach ceramicznych, mydełkowych, wyrobu biżuterii, plastycznych
- wycieczkę do Centrum Nauki Eksperyment,
- opiekę wykwalifikowanych animatorów w godz. 8.00-17.00, inne godziny do uzgodnienia
- całodzienne wyżywienie (II śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek) i napoje
- codzienne gry i zabawy na świeżym powietrzu
- półkolonie zarejestrowane i wpisane do bazy wypoczynku prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

Warsztaty z robotyki odbywają się pod hasłem 5 dni w Tropikach:
1. Poniedziałek. Naszą podróż zaczynamy w Brazylii, gdzie za rok odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej tzw. Mundial.
Budowla: Piłkarz kopiący piłkę
2. Wtorek. Polecimy w podróż samolotem nad najwyższy wodospad świata w Wenezueli.
Budowla: Samolot ze śmigłem
3. Środa. Wybierzemy się do parku rozrywki w Kolumbii.
Budowla: Szalona karuzela
4. Czwartek. W dżungli w Peru po drodze do Maczu Pikczu spotkamy nad rzeką głodnego aligatora.
Budowla: Aligator kłapiący paszczą
5. Piątek. Na koniec udamy się na wyspę- Kubę, gdzie jeżdżą wspaniałe, zabytkowe samochody.
Budowla: Auto

Zapisy już trwają. Ilośc miejsc organiczona. Maksymalnie 14 uczestników dla poszczególnych turnusów.

Promocja do końca maja - RABAT 5%

Terminy:
Gdynia Witomino - sala zabaw Elefun Witawa:
I turnus 08.07-12.07 cena 590 zł
II termin 22.07-26.07 cena 590 zł

Gdynia Pogórze - sala zabaw Elefun - Pogórze:
I termin 15.07-19.07 cena 560 zł
II termin 29.07-02.08 cena 560 zł
Cena zawiera pełne wyżywienie (II śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek), udział we wszystkich warsztatach i wycieczkach.

Informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu 517-834-648 (p. Marlena Szymańska).