Drodzy uczniowie!

Aby jeszcze lepiej spełnić Państwa oczekiwania dotyczące nauki języka obcego postanowiliśmy rozszerzyć nadzór metodyczny nad przebiegiem lekcji. W tym celu zostały przeszkolone osoby w dziale kontroli jakości, które będą dodatkowo wizytować lekcje, aby sprawdzić czy wszystkie wymogi stawiane lektorom przez naszą metodę nauczania są przez lektorów przestrzegane.

Jak Państwo wiedzą szczególny nacisk kładziemy na naukę mówienia. W tym celu nasze lekcje są specjalnie zaplanowane i wykorzystywane są na nich sposoby i techniki aktywizujące tą zdolność językową. Wizytacje mają na celu sprawdzenie przebiegu lekcji ze szczególnym uwzględnieniem sposobu pracy z tekstem, stosowania powtórek materiału, zasad wprowadzania nowego słownictwa, podziału ćwiczeń na dokładność i płynność językową oraz sposobów poprawiania uczniów.