Szanowni Państwo!

W przyszłym tygodniu, tj. 09.12.2012 r. (niedziela) przygotowaliśmy dla naszych uczniów prezent świąteczny w postaci projekcji filmu pt."WALL-E" wytwórni Walta Disneya.
W linku znajdziecie Państwo oficjalną stronę filmu www.disney.pl/wall-e/

Na film zapraszamy zarówno naszych najmłodszych uczniów wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem, jak również naszych dorosłych uczniów wraz ze swoimi dziećmi. Pierwszy seans rozpocznie się o godzinie 11:00, a drugi o godzinie 13.00. Na film zapraszamy do Klubu Filmowego Żak, który znajduje się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 195/197 (mapka znajduje się na stronie (www.klubzak.com.pl/map.php).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy Państwa o potwierdzenie mailem na adres: biuro@ambit.strefa.pl, bądź osobiście w naszych biurach chęci przyjścia na film oraz podanie liczby osób. Decydować będzie kolejność Państwa zgłoszeń.

Prosimy o punktualność, ponieważ przed naszymi seansami nie ma reklam!

Dyrekcja Szkoły.