Szanowni Państwo!

Aby miłym akcentem zakończyć rok szkolny, Szkoła językowa AMBIT przygotowała dla swoich uczniów prezent w postaci projekcji filmu fabularnego pt."Królewna Śnieżka" z Julią Roberts w roli głównej. W linku znajdziecie Państwo polski zwiastun filmu: www.krolewnasniezka.pl

Na film zapraszamy w niedzielę 17.06.2012 r. zarówno naszych najmłodszych uczniów wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem, jak również naszych dorosłych uczniów wraz ze swoimi dziećmi. Pierwszy seans rozpocznie się o godzinie 11:00, a drugi o godzinie 13.00. Na film zapraszamy do Klubu Filmowego Żak, który znajduje się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 195/197 (mapka znajduje się na stronie (www.klubzak.com.pl/map.php).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy Państwa o potwierdzenie mailem na adres: biuro@ambit.strefa.pl, bądź osobiście w naszych biurach chęci przyjścia na film oraz podanie liczby osób. Decydować będzie kolejność Państwa zgłoszeń.

Prosimy o punktualność, ponieważ przed naszymi seansami nie ma reklam!

P.S. Przy okazji przypominamy także, że w nowym roku szkolnym nadal obowiązuje rabat za kontynuację lekcji grupowych w wysokości 5% za każdy rok nauki.

Dyrekcja Szkoły.