2012-01-04

Wyjazd narciarsko - snowboardowy do Karyntii z kursem języka angielskiego!!!

Wyjazd jest kolejnym etapem wspaniałej współpracy z Biurem Turystycznym Tramp, które urządziło w zeszłym roku festyn rodzinny dla uczniów naszej szkoły.

Karyntia (www.kaernten.at) - austriackie góry pełne śniegu i słońca, kraina Franza Klammera. Właśnie stąd wywodzi się ten najbardziej znany narciarz w historii. Karyntia to 24 ośrodki narciarskie zapewniające doskonałe warunki śniegowe i zjazdowe, 962 km tras i 310 urządzeń wyciągowych. Gerlitzen, Skiarena Nassfeld, Bad Kleinkircheim, Heiligenblut/­Grossglockner i lodowiec Mölltaler Gletscher to prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów. A co najważniejsze: rzućcie okiem na austriacką mapę pogody - dzięki położeniu, w Karyntii jest zawsze słońce!

ZAKWATEROWANIE - Młodzieżowy Hotel Jugendhotel Egger (www.jugendhotelegger.at), znajduje się w malowniczej górskiej miejscowości Landskron, niedaleko Villach, 3 km od najbliższego okręgu narciarskiego - Gerlitzen. Prowadzony przez przemiłą Panią Christine, która zawsze służy pomocą i dobrą radą,  proponuje pokoje 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (łóżka piętrowe). Do dyspozycji jest także dyskoteka, sala Tv-Sat, tenis stołowy oraz oddana niedawno do użytku sala spotkań.

WYŻYWIENIE - 3 posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego; słodycz (batonik lub rogalik) z soczkiem na stok; trzydaniowa obiadokolacja z bufetem sałatkowym, kompot.

DOJAZD -autokarem z wc, klimatyzacją, video, barkiem, siedzeniami lotniczymi.

PROGRAM - codzienne szaleństwa na słonecznych stokach Karyntii, profesjonalne szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone przez instruktorów szkoły Tramp Ski&Snowboard, profesjonalny kurs języka angielskiego prowadzony przez najlepszych lektorów Szkoły Językowej Ambit, wieczory pełne atrakcji ;)

TERMIN I CENA

03.02 - 12.02.2012:  2290 zł

CENA ZAWIERA - karnet narciarski Top Skipass Kärnten Gold - ważny na całą Karyntię, dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, program ze szkoleniem narciarskim i snowboardowym, 6-cio godzinny kurs języka angielskiego, animacje wieczorne, opiekę instruktorską i pedagogiczną, ubezpieczenie.

Pytania odnośnie oferty prosimy kierować na adres biuro@ambit.strefa.pl lub pod numer telefonu 58 713-17-10

Oferta ważna do 10.01.2012.