Przypominamy, że w okresie od 21 grudnia do 2 stycznia (poza nielicznymi grupami odrabiającymi zajęcia) nie odbywają się kursy grupowe (grupy comfort). Zajęcia solo i prestige będą odbywały zajęcia w tym okresie według indywidualnych ustaleń z biurem

Zajęcia w dniu 6 stycznia (Święto Trzech Króli), z uwagi na to, że dzień ten nie jest przewidziany jako dzień wolny w „umowach comfort” między Uczniami a naszą szkołą, będą się normalnie odbywały zajęcia. Byłby to kolejny dzień wolny (czwartek), po okresie świątecznym i na tydzień przed okresem ferii, co byłoby bardzo niekorzystne dla efektywności nauczania.
Ferie zimowe w tym roku szkolnym przypadają bardzo wcześnie bo już w drugiej połowie stycznia (17-30 stycznia). Między innymi z tego względu chcemy zaproponować wszystkim naszym Uczniom, zarówno najmłodszym jak i dorosłym, dodatkowe zajęcia w okresie ferii pod tytułem „Ferie z Ambitem”. Jest to okres, który w „umowach comfort” z naszą szkołą jest przewidziany jako okres wolny od zajęć. Uznaliśmy, że część z Państwa byłaby jednak zainteresowana uczestnictwem w zajęciach w tym okresie. Dlatego też, w pierwszej połowie stycznia, nasze biura będą prowadziły zapisy na zajęcia w tym okresie. Będą się one odbywały wg. normalnego planu, w większości z tymi samymi nauczycielami. Tematy realizowane na lekcjach w tym czasie będą odmienne od programu realizowanego w trakcie roku szkolnego. Osoby nie uczestniczące w zajęciach w okresie ferii nie poniosą więc żadnej straty z tego tytułu.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty „Ferie z Ambitem” prosimy o zgłoszenie się do biura odpowiedniego oddziału naszej szkoły. Cennik zajęć dla grup comfort w okresie ferii będzie o około 20% niższy niż w normalnym okresie szkolnym. Szczegóły będą dostępne w naszych biurach. Osoby uczestniczące w kursach solo i prestige, zajęcia w okresie ferii będą odbywały zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z biurem.

Mamy nadzieję, że zbliżający się okres świąteczny pozwoli Państwu nabrać nowej energii i jeszcze silniejszej motywacji do dalszej nauki w nowym roku.

Życzymy wszystkim Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2011 roku!