Kursy Teacher Development 2018
Bell Teacher Campus, Cambridge

Kursy dla pracowników sektora oświaty organizowane przez Bell w Anglii, finansowane ze środków UE w ramach programu  Erasmus+ 2014-2020 – Edukacja szkolna; akcja 1 „Mobilność Edukacyjna ”.

Zapraszamy wszystkich pracowników sektora oświaty na kursy metodyczno-językowe Bell English Campus 2018, organizowane przez szkołę Bell w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Kursy Bell English Campus 2018 stanowią wyjątkową okazję do ciekawego spędzenia czasu, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z ludźmi z całego świata.

Co roku na kursach spotyka się przeszło 900 pracowników oświaty z różnych krajów.

Zakwaterowanie na terenie przepięknego Homerton College, otoczonego 15 hektarami ogrodów i będącego częścią Uniwersytetu w Cambridge zapewni Państwu niezwykle komfortowe warunki do nauki i zdobywania nowego doświadczenia.

Podnieś swoje kwalifikacje

Szkolenia językowo-metodyczne Bell English Campus w Cambridge to oferta skierowana do pracowników sektora oświaty, którzy chcą podnieść kwalifikacje zawodowe.

To oferta nie tylko dla nauczycieli języka angielskiego, ale także dla nauczycieli uczących innych przedmiotów oraz dyrektorów i pozostałych osób zatrudnionych w szkole.

Pobyt w anglojęzycznym otoczeniu umożliwia bezpośredni kontakt z językiem i kulturą. Wykłady plenerowe prowadzone są przez autorów znanych i książek i podręczników, z którymi macie Państwo styczność w codziennej pracy.

Program turystyczno-rozrywkowy

Program turystyczno-rozrywkowy stanowi integralną część każdego kursu.

Czas wolny wypełniają zajęcia dodatkowe, zajęcia sportowe i rekreacyjne, zwiedzanie muzeów, wyjścia do kina i teatru czy wieczorki karaoke.

Podczas kursu słuchacze biorą udział w  całodniowej wycieczce do Londynu.

Wybierz najbardziej odpowiedni kurs dla Ciebie

Bell oferuje szereg kursów metodyczno-językowych. Kursy odbywają się w Cambridge w Wielkiej Brytanii, w lipcu i sierpniu (szczegóły znajdziesz w cenniku). Kliknij na wybrany kurs, aby wyświetlić jego opis.

Finansowanie kursów

Koszty szkoleń pokrywa Unia Europejska.

Procedura ubiegania się o unijne fundusze jest prosta i nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Aplikując o dofinansowanie, można uzyskać kwotę, która pokryje prawie wszystkie koszty wyjazdu, czyli koszt kursu,  zakwaterowania, wyżywienia i podróży.

Rezerwuj miejsce już teraz!

Aby rozpocząć procedurę ubiegania się o finansowanie szkolenia ze środków UE, zarezerwuj wstępnie miejsce na kursie już teraz! Rezerwacja jest całkowicie bezpłatna. W przypadku anulowania udziału w kursie lub nieotrzymania finansowania nie ponosisz żadnych konsekwencji. Uwaga – ilość miejsc jest ograniczona.

Co zrobić, by pojechać do szkoły Bell w Wielkiej Brytanii

• Wraz z koordynatorem ze swojej placówki zarejestruj Waszą instytucję w bazie ECAS (European Commission Authentication System – ECAS) oraz w Portalu Użytkownika URF (Unique Registration Facility)
  • Gdy Twoja instytucja zostanie zarejestrowana otrzyma niezbędny dla przeprowadzenia procesu rejestracji numer identyfikacyjny – PIC (Personal Identification Code).
  • W trakcie realizacji tego procesu, należy wybrać odpowiedni kurs rozwoju zawodowego (plik z opisem kursów i cennikiem). Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów za rezerwację tymczasowego miejsca.
  • Następnie wypełnij Formularz Rejestracyjny Bell (do pobrania tutaj) i prześlij go do wybranej szkoły Bell.
  • Z naszą pomocą wypełnij wniosek do Agencji Narodowej przyznającej fundusze.

Szczegółowe informacje, jak  zarejestrować instytucję znajdziesz na stronie:

oraz w Przewodniku po programie Erasmus +

Harmonogram składania formularzy aplikacyjnych do Agencji Narodowej

Instytucja musi wypełnić wniosek i przedstawić plan rozwoju.

Wniosek oraz przykładowe formularze wraz z wytycznymi znajdują się na stronie: