Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat - "Wakacje z AMBITEM"

Stwórz małe dzieło sztuki, zrób zdjęcie, udostępnij na facebooku i wygrywaj nagrody!

Termin nadsyłania prac - 22.06.2017

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Pędzle w dłoń!

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci w wieku 2-7 lat „Wakacje z AMBIT-em”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Językowa Ambit

2. Konkurs rozpoczyna się 01.06.2017 i trwać będzie do 22.06.2017 r.

3. Temat prac konkursowych brzmi: „Wakacje z AMBIT-em”

4. W konkursie mogą brać udział dzieci od 2 do 7 lat.

Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w formacie A4, dowolną techniką płaską.

2. Prace konkursowe muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko.

3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania prac w celu promocji konkursu.

4. Zdjęcie pracy musi zostać umieszczone w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u facebookowym Szkoły Językowej Ambit.

5. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.

6. Aby wziąć udział w konkursie należy polajkować fanpage facebookowy Szkoły Językowej Ambit facebook.com/szkola.jezykowa.ambit następnie polajkować i udostępnić post konkursowy oraz umieścić pod nim w komentarzu pracę do 22.06.2017.

Wyniki konkursu i nagrody

1. Komisja powołana przez Organizatora Konkursu wyłoni spośród prac laureatów konkursu do 23.06.2017.

2. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory estetyczne.

3. Ogłoszenie wyników nastąpi na facebooku oraz stronie internetowej Organizatora.

4. Wyłonieni w konkursie plastycznym laureaci zostaną o tym fakcie powiadomieni.

5. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

6. Decyzje komisji konkursowych są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

7. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione podmiotom trzecim.